
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | Specialty moulding retainer w/sealer |
| Material | Nylon |
| Colour | White |
| Top Head Diameter/Size | 14 x 18 mm |
| Bottom Head Diameter/Size | 18 mm |
| Stem Diameter | 11 mm |
| Stem Length | 12 mm |
| EAN | 4062856137572 |
Product not yet rated.