
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | Push-Type Retainer |
| Material | Nylon |
| Colour | Black |
| Head Diameter | 20 mm |
| Stem Length | 14 mm |
| Compatible Hole Size | 8 mm |
| EAN | 4099618203190 |
Product not yet rated.