TOYOTA WEATHER STRIP RET 5MM H
500.18692
- UNSPSC 31163211
050818692 961 50
050818692 961 50
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | Weatherstrip Retainer |
| Material | Nylon |
| Colour | White |
| Head Diameter | 5 x 15 mm |
| Stem Length | 10 mm |
| Compatible Hole Size | 5 mm |
| OEM-FORD | E7GZ6120586B |
| OEM-HYUNDAI | 864382B000 |
| OEM-MAZDA | G03158762 |
| OEM-TOYOTA | 6786728030 |
| OEM-TOYOTA | 6786789103 |
| OEM-TOYOTA | 6786889101 |
| EAN | 4061975337306 |
Review(s)
Product not yet rated.
