5/16X0.586X0.078 SPLIT LOCK WSH GR5 ZN
442.516
- UNSPSC 31161801
R637662667
R637662667
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
500 pieces in stock at Vaughan, ON as of 9:25 PM. Directions. Call: (289) 474-5447
400 pieces in stock at Mississauga, ON as of 9:25 PM. Directions. Call: (289) 562-1077
- In-store pickup - FREE
- Curbside pickup - FREE
- Same-day local delivery
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Compatible Screw Size | 5/16 in |
| Material Width | 0.125 in |
| Material Thickness | 0.078 in |
| Material | Steel |
| Finish | Clear Zinc |
| Grade | 5 |
| EAN | 4052713976239 |
Notices
More sizes and finishes available in OnDemand
Review(s)
2021-08-16
bien
2020-12-21
No Problems
2020-10-13
Parfait
2020-04-21
works as designed
