
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | Specialty headliner retainer |
| Material | Nylon |
| Colour | White |
| Top Head Diameter/Size | 19 x 23 mm |
| Bottom Head Diameter/Size | 17 mm |
| Stem Diameter | 8 x 11 mm |
| Stem Length | 9 mm |
| Overall Length | 13 mm |
Product not yet rated.