
10 pieces in stock at Vaughan, ON as of 7:36 PM. Directions. Call: (289) 474-5447
4 pieces in stock at Mississauga, ON as of 7:36 PM. Directions. Call: (289) 562-1077
| Attribute | Value |
|---|---|
| Material | Wood |
| Teeth Per Inch | 6 |
| Tooth Spacing | 4 mm |
| Overall Length (in) | 6 in |
| Overall Length (mm) | 150 mm |
| Thickness | 1.25 mm |
| OEM-Bosch | S644D |
| OEM-De Walt | 35406 |
| OEM-Hitachi | 750053 |
| OEM-Makita | 05000 |
| OEM-Metabo | 31473 |
| OEM-Milwaukee | 1064 |
| OEM-Wilpu | 3020150 |
| EAN | 4011231499361 |
Product not yet rated.