827.CR2450BK - UNSPSC 26111711
BULK BATTERY LITHIUM CR2450 PANASONIC BULK BATTERY LITHIUM CR2450 PANASONIC
BULK BATTERY LITHIUM CR2450 PANASONIC
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
BULK BATTERY LITHIUM CR2450 PANASONIC — 827.CR2450BK
  • ENERGIZER BATTERY 357/303 — 827.357BPZ
  • ENERGIZER BATTERY LITHIUM CR1616 — 827.CR1616
  • ENERGIZER BATTERY LITHIUM CR1620 — 827.CR1620
  • ENERGIZER BULK BATTERY LITHIUM CR2032 — 827.CR2032BK
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
Attribute Value
IEC Description CR2450
Other Designation DL 2450
Voltage 3 V
System Lithium
Diameter 24.5 mm
Thickness 5 mm