LIC PLT SCR HEX+W SL BKPH 1/4x5/8 BULK
140.16421.BK
- UNSPSC 31161506
01296421 961 250
01296421 961 250
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | License Plate Screw |
| Material | Steel |
| Length | 5/8 in |
| Finish | Black E-coat |
| Head Type | Hex Washer |
| Drive Type | Slotted |
| Thread Diameter | 1/4 in |
| Washer Diameter | 5/8 in |
| Hex Size | 5/16 in |
| OEM-FORD | N800369S2 |
| EAN | 4066443308321 |
Review(s)
Product not yet rated.
