LIC PLT SCR NISSAN TRS PH BKPH M4.8-1.61x15mm
140.7075
- UNSPSC 31161506
050818340 961 100
050818340 961 100
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
400 pieces in stock at Vaughan, ON as of 8:50 AM. Directions. Call: (289) 474-5447
200 pieces in stock at Mississauga, ON as of 8:50 AM. Directions. Call: (289) 562-1077
- In-store pickup - FREE
- Curbside pickup - FREE
- Same-day local delivery
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | License Plate Screw |
| Material | Steel |
| Colour | Black |
| Head Diameter | 14 mm |
| Length | 15 mm |
| Finish | Phosphate |
| Thread Diameter | M4.8 |
| Pitch | 1.61 mm |
| Head Type | Truss |
| Drive Type | Phillips |
| EAN | 4052713992260 |
Review(s)
Product not yet rated.
