NISS/FOR/KIA FENDR RETAINR 8MM BLACK
500.16858
- UNSPSC 31163211
050816858 961 75
050816858 961 75
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | Inner Fender Push-Type Retainer |
| Material | Nylon |
| Colour | Black |
| Head Diameter | 20 mm |
| Stem Length | 18 mm |
| Compatible Hole Size | 8 mm |
| Compatible Make/Model/Year | Nissan 1980 - On |
| OEM-FORD | NAO156145 |
| OEM-KIA | MNA0156145 |
| OEM-MAZDA | NA0156145 |
| OEM-NISSAN | 6384401A00 |
| EAN | 4066443309281 |
Review(s)
2021-06-22
Facile d'utilisation
2021-01-24
Good
