#12X2-1/2 DRILL PT SCREW HEX ZN
214.12.212
- UNSPSC 31161528
7652012250961 100
7652012250961 100
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Diameter | #12 |
| Length | 2-1/2 in |
| End Type | #3 |
| Material | Steel |
| Finish | Clear Zinc |
| Head Type | Hex Washer |
| Head Width Across Flats | 5/16 in |
| Washer Diameter | 0.415 mm |
| Head Width Across Flats | 5/16 in |
| Head Height | 0.178 mm |
| EAN | 4061975977069 |
Notices
More sizes and finishes available in OnDemand
Customers Also Viewed
Review(s)
Product not yet rated.
