#8X5/8 DRILL PT SCREW PAN RB 410 SS
105.8..58
- UNSPSC 31161528
7621508062961 200
7621508062961 200
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
#8X5/8 DRILL PT SCREW PAN RB 410 SS — 105.8..58
- #10X1 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.10.1
- #10X1-1/2 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.10.112
- #10X1 1/4 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.10.114
- #10X1/2 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.10.12
- #10X2 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.10.2
- #10X3/4 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.10.34
- #10X5/8 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.10.58
- #6X1/2 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.6..12
- #8X1 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.8..1
- #8X1-1/2 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.8..112
- #8X1 1/4 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.8..114
- #8X1/2 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.8..12
- #8X2 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.8..2
- #8X3/4 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.8..34
- #8X5/8 DRILL PT SCREW PAN RB ZN — 101.8..58
- #10X3/4 DRILL PT SCREW PAN RB 410 SS — 105.10.34
- #8X1 DRILL PT SCREW PAN RB 410 SS — 105.8..1
- #8X1/2 DRILL PT SCREW PAN RB 410 SS — 105.8..12
- #8X3/4 DRILL PT SCREW PAN RB 410 SS — 105.8..34
- #8X5/8 DRILL PT SCREW PAN RB 410 SS — 105.8..58
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Diameter | #8 |
| Length | 5/8 in |
| Material | Stainless Steel |
| End Type | #2 |
| Head Type | Pan |
| Drive Type | Square |
| Material Grade | 410 |
| Head Diameter | 0.314 in |
| Head Height | 0.090 in |
| Drive Size | #2 |
| EAN | 4068362693977 |
Notices
More sizes and finishes available in OnDemand
Customers Also Viewed
Review(s)
Product not yet rated.
