#8X3 SMS (TAPPING) SCREW PAN RB ZN
102.8..3
- UNSPSC 31161507
7295008300961 100
7295008300961 100
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
200 pieces in stock at Vaughan, ON as of 9:00 AM. Directions. Call: (289) 474-5447
Not stocked in Mississauga, ON.
- In-store pickup - FREE
- Curbside pickup - FREE
- Same-day local delivery
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Diameter | #8 |
| Length | 3 in |
| Screw Type | A |
| Material | Steel |
| Finish | Clear Zinc |
| Head Type | Pan |
| Drive Type | Square |
| Head Diameter | 0.314 in |
| Head Height | 0.092 in |
| Drive Size | #2 |
| EAN | 4068362680830 |
Notices
More sizes and finishes available in OnDemand
Review(s)
Product not yet rated.
