1/2 inch multi-socket wrench MULTI-24MM
712.13424 - UNSPSC 27111704
German Engineered
1/2 inch multi-socket wrench MULTI-24MM 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-24MM
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
1/2 inch multi-socket wrench MULTI-24MM — 712.13424
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-10MM — 712.13410
  • 1/2" multi-socket wrench MULTI-11MM - OD — 712.13411
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-12MM — 712.13412
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-13MM — 712.13413
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-15MM — 712.13415
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-16MM — 712.13416
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-17MM — 712.13417
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-19MM — 712.13419
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-20MM — 712.13420
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-21MM — 712.13421
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-22MM — 712.13422
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-26MM - OD — 712.13426
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-27MM — 712.13427
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-30MM — 712.13430
  • 1/2 inch multi-socket wrench MULTI-32MM — 712.13432
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
Attribute Value
Type Multi-Socket
Drive Size 1/2 in
Hex Size 24 mm
TX Size 30
Square Size 19 mm
Length 38 mm
Tip Diameter 33 mm
Overall Diameter 29 mm
Tip Length 18 mm