LIC PLT SCR HYUNDAI PAN+W SL BKNYL M6-1.0x25mm
210.930
- UNSPSC 31161506
R637661465
R637661465
Delivery
No stock for delivery. -
0 Review(s)
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
| Attribute | Value |
|---|---|
| Type | License Plate Screw & Washer |
| Material | Nylon |
| Colour | Black |
| Length | 25 mm |
| Thread Diameter | M6 |
| Pitch | 1 mm |
| Washer Diameter | 19 mm |
| Head Type | Pan |
| Drive Type | Slotted |
Review(s)
Product not yet rated.
