PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L25MM PH2
614.176461 - UNSPSC 27112814
German Engineered
PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L25MM PH2 PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L25MM PH2
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L25MM PH2 — 614.176461
  • PH bit ZEBRA C 6.3 1/4IN-L25MM PH2 — 614.12252
  • PH bit ZEBRA C 6.3 RED-1/4IN-L25MM PH3 — 614.12253
  • PH bit C 6.3 (1/4) RED-1/4IN-L25MM PH3 — 614.176648
  • BIT PHIL #1 1/4 HEX X 2"* — 614.6421
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 2" — 614.6423
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 2" — 614.6424
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 4" — 614.6425
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 6" — 614.6426
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 4" — 614.6427
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 6" — 614.6428
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
20 pieces in stock at Vaughan, ON as of 4:17 PM. Directions. Call: (289) 474-5447
Not stocked in Mississauga, ON.
Attribute Value
Drive Size PH 2
Hex Shank Size 1/4 in
Length 25 mm