PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L32MM PH4
614.176750 - UNSPSC 27112814
German Engineered
PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L32MM PH4 PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L32MM PH4
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L32MM PH4 — 614.176750
  • BIT PHIL #1 1/4 HEX X 2"* — 614.6421
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 2" — 614.6423
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 2" — 614.6424
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 4" — 614.6425
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 6" — 614.6426
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 4" — 614.6427
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 6" — 614.6428
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
35 pieces in stock at Vaughan, ON as of 4:16 PM. Directions. Call: (289) 474-5447
Not stocked in Mississauga, ON.
Attribute Value
Drive Size PH 4
Hex Shank Size 1/4 in
Length 32 mm