PH bit C 6.3 (1/4) RED-1/4IN-L25MM PH3
614.176648 - UNSPSC 27112814
German Engineered
PH bit C 6.3 (1/4) RED-1/4IN-L25MM PH3 PH bit C 6.3 (1/4) RED-1/4IN-L25MM PH3
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
PH bit C 6.3 (1/4) RED-1/4IN-L25MM PH3 — 614.176648
  • PH bit E 6.3 1/4IN-L155MM PH2 — 614.100111
  • PH bit E 6.3 F.MSVM2-L152MM PH2 — 614.100201
  • PH bit E 6.3 1/4IN-L168MM PH2 - OD — 614.100211
  • PH bit ZEBRA C 6.3 1/4IN-L25MM PH2 — 614.12252
  • PH bit ZEBRA C 6.3 RED-1/4IN-L25MM PH3 — 614.12253
  • PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L25MM PH2 — 614.176461
  • PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L50MM PH2 - OD — 614.176692
  • PH bit C 6.3 (1/4) RED-1/4IN-L50MM PH3 - OD — 614.176693
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L50MM PH1 — 614.176735
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L50MM PH2 — 614.176736
  • PH bit E 6.3 (1/4) RED-1/4IN-L50MM PH3 — 614.176737
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L110MM PH2 — 614.176739
  • PH bit C 6.3 (1/4) 1/4IN-L32MM PH4 — 614.176750
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L73MM PH1 — 614.176774
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L73MM PH2 — 614.176775
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L110MM PH3 — 614.176851
  • BIT PHIL #1 1/4 HEX X 2"* — 614.6421
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 2" — 614.6423
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 2" — 614.6424
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 4" — 614.6425
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 6" — 614.6426
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 4" — 614.6427
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 6" — 614.6428
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
50 pieces in stock at Vaughan, ON as of 4:16 PM. Directions. Call: (289) 474-5447
Not stocked in Mississauga, ON.
  • In-store pickup - FREE
  • Curbside pickup - FREE
  • Same-day local delivery
Product Details
Attribute Value
Drive Size PH 3
Hex Shank Size 1/4 in
Length 25 mm