PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L73MM PH2
614.176775 - UNSPSC 27112814
German Engineered
PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L73MM PH2 PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L73MM PH2
Delivery
In stock delivery from our warehouses.
0 Review(s)
PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L73MM PH2 — 614.176775
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L73MM PH1 — 614.176774
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L110MM PH3 — 614.176851
  • BIT PHIL #1 1/4 HEX X 2"* — 614.6421
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 2" — 614.6423
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 2" — 614.6424
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 4" — 614.6425
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 6" — 614.6426
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 4" — 614.6427
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 6" — 614.6428
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
10 pieces in stock at Vaughan, ON as of 4:17 PM. Directions. Call: (289) 474-5447
5 pieces in stock at Mississauga, ON as of 4:17 PM. Directions. Call: (289) 562-1077
Attribute Value
Drive Size PH 2
Hex Shank Size 1/4 in
Length 73 mm