PH bit E 6.3 1/4IN-L168MM PH2 - OD
614.100211 - UNSPSC 27112814
German Engineered
PH bit E 6.3 1/4IN-L168MM PH2 - OD PH bit E 6.3 1/4IN-L168MM PH2 - OD
0 Review(s)
PH bit E 6.3 1/4IN-L168MM PH2 - OD — 614.100211
  • PH bit E 6.3 1/4IN-L155MM PH2 — 614.100111
  • PH bit E 6.3 F.MSVM2-L152MM PH2 — 614.100201
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L110MM PH2 — 614.176739
  • PH bit E 6.3 (1/4) 1/4IN-L110MM PH3 — 614.176851
  • BIT PHIL #1 1/4 HEX X 2"* — 614.6421
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 2" — 614.6423
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 2" — 614.6424
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 4" — 614.6425
  • BIT PHIL #2 1/4 HEX X 6" — 614.6426
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 4" — 614.6427
  • BIT PHIL #3 1/4 HEX X 6" — 614.6428
IN-STORE
(Live stock shown is only for our stores located in Ontario.)
Not stocked in Vaughan, ON.
Not stocked in Mississauga, ON.
Product Details
Attribute Value
Drive Size PH 2
Hex Shank Size 1/4 in
Length 168 mm